Vitamín C+D+Moringa, dvouměsíční vitamínová kúra

Vitamín C+D+Moringa, dvouměsíční vitamínová kúra
Koupit

 

Jedinečná kombinace lipozomálního vitamínu C s moringou a rostlinného vitamínu D s moringou vám dodá nutné vitamíny a látky potřebné pro vaši imunitu. V kapslích je více než dvojnásobné množství doporučené denní dávky. V každém balení je 60 rostlinných kapslí, stačí 1 kapsle od každého vitamínu denně, můžete pojmout jako intenzivní měsíční kúru (2 kapsle denně) nebo stačí 1 kapsle na den, vydrží vám tedy na 2 měsíce. Ideálně doplňte kasplemi s moringou pro posílení vašeho metabolismu. Výhodné balení můžete sdílet s partnerem, kdy vám oběma tento balíček postačí na měsíc.

 

Více informací

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý a nenahraditelný, měl by být základní součástí našeho jídelníčku. Pokud vitamín D v organismu chybí, není oslabena jenom naše imunita, ale také může docházet k poruše růstu kostí a chrupavek. Ovlivňuje také naše srdce, mozek a podílí na prevenci celé řady onemocnění – především těch respiračních.

Funguje jako prevence například proti chorobám oběhové soustavy, roztroušené sklerózy či snižuje riziko některých typů nádorových onemocnění.

Vitamin C je pro náš organismus nezbytnou fyziologickou účinnou látkou, kterou není lidský organismus schopen syntetizovat, a proto jsme odkázáni na jeho každodenní suplementaci. Vitamin C je je zásadní pro naši imunitu, k zajištění fungování imunitního a nervového systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k tvorbě kolagenu, který je důležitý pro pevnost tkání. Bez vitaminu C by nefungovaly základní buňky imunitního systému, které likvidují v organismu všechny cizorodé látky (viry, bakterie ad.). A nefungovala by ani lymfocytová část obranných mechanismů působící například proti nádorovým buňkám. Vysoké koncentrace vitaminu C se udržují také v nervových buňkách, respektive v mozku, přičemž je prokázaný vliv vitaminu C na fungování nervového systému včetně pozitivního vlivu na IQ u školních dětí. Moringa oleifera je navíc nabitá antioxidanty a zeatinem, který účinek na lidský organismus zvýší. Nedostatek vitamínu C může vést k nižší odolnosti organismu, nižší obranyschopnosti proti současným i civilizačním nemocem. Měl by být součástí našeho denního jídelníčku alespoň v minimální, tedy doporučené denní dávce.

Složení Vita D Moringa: 1 kapsle obsahuje 275 mg mletých listů Moringy Olejodárné (Moringa Oleifera), 125 mg Lalmin® Vita D®, z toho 25 mcg (1000 IU) Vitaminu D2 (ergokalciferol), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza). Bez přídatných látek a barviv.

Obsah balení: 60 kapslí

Hmotnost: 24 g

Země původu:

phosphatidylcholine-phospholipid oil complex – EU

moringa oleifera – Filipíny

Složení Vita C Moringa: 1 kapsle obsahuje 250 mg Phosphatidylcholin-phospholipid komplex – slunečnicový lecithin z toho 169mg vitaminu C (211% DDD) a 170 mg prášku mletých listů moringy olejodárné (Moringa oleifera). Kapsle je rostlinného původu (HPCM). Neobsahuje žádné přídatné látky ani barviva.

Dávkování: pokud není doporučeno jinak, dospělí 1-2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl.

Skladování: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Koupit

Výrobce a dodavatel: Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř, IČ: 62385216

Váš košík je prázdný