Zdravé kosti a prevence osteoporózy

Lidské tělo potřebuje vápník k běžné existenci, nicméně po 50 letech života se vápník vstřebává hůře, a při nedostatku vápníku v denní stravě tělo odebírá z kostí a zubu. Pokud je v těle takový nedostatek vápníků, často to vede k onemocněním kostí, nejčastějším je Osteoporóza neboli řídnutí kostí. Při užívání Moringy dodáváte tělu mnoho vápníku a snadno se vyhnete tomuto  onemocnění. Po ukončení menopauzy zůstávají ženy oslabené to se týká i kostí které pak mají nedostatek vápníku a kostní tkáně, dochází dokonce i k onemocněním jako je např. osteoporóza. Když má tělo nedostatečný denní přísun vápníku, začne ho odebírat z kostí a zubů. Moringa je řešením zamezení takovému oslabení kosti, díky vysokému, 100% přírodnímu obsahu vápníku,  který je okamžitě vstřebáván do lidského organismu. Moringa samozřejmě poskytuje i další velmi důležité minerály, například hořčík, který zamezuje špatným náladám po menopauze, pomáhá předcházet úzkosti a podrážděnosti.

Balíček obsahuje:

Doplněk stravy OSDREn obsahující kapky s rostlinnými výluhy přispívá k normálnímu stavu kostí.

Moringa oleifera (90 kapslí) - z rodinných farem na Filipínách nejvyšší kvality, zrychluje metabolismus, velký zdroj vápníku:

Obsah: 90 kapslí / 500 mg moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 2-6 kapslí denně.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5-25 C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku (doporučeno 2-6 kapslí denně)

Země původu FILIPÍNY

Bylinná směs moringy se svízelem přítula (30g) - Svízel přítula podporuje normální činnost lymfatického systému, který plní čistící a imunitní funkci a zároveň působí jako významný antioxidant. Podporuje také normální trávení a má relaxační účinky - pomáhá s usínáním. Taktéž pozitivně působí na normální činnost jater a žlučových cest

Složení: Moringa olejodárná – list 70 %, Svízel přítula 30 %

Návod na přípravu: Bylinnou směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte.

Dávkování: Doporučené dávkování 2–3x denně šálek (čajová lžička na 1,5–2 dcl).

OsDren: 

Složení:

 
  • Metabolické funkce
  • (Před) menstruační komfort
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému - hladina cholesterolu v krvi
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Normální stav pokožky
 
  • Kojení
  • Normální trávení
  • Relaxační účinek - usínání
  • Vylučování vody z organizmu
  • Menstruační komfort

Dávkování: Užívejte 10 kapek 2x denně, není-li doporučeno jinak. Asi 20 minut před užitím a po užití nejezte, nekuřte, nepijte žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívejte kovovou lžičku.

Uchovávání: skladujete při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Dodavatel:

Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Buy

Your basket is empty