Who we are...

Ivana Bednářová Častvajová

Ivana-foto

Jmenuji se Ivana Bednářová Častvajová, jsem šťastně vdaná a hrdou matkou tří dětí a vedu celkem normální, někdy trochu zběsilejší život. Řadu let se zabývám zdravým životním stylem, věnuji se certifikaci potravin bez zbytečné chemie a řídím projekty pro základní školy v České republice a na Slovensku (www.pestrastrava.cz). Tento web a nabídka produktů pro vás je spíše mojí srdeční záležitostí, jakousi terapií a protiváhou současného uspěchaného světa plného farmacie a mocných firem. Přináším vám a budu nabízet jen prověřené a ozkoušené potraviny či doplňky, které jsou čistě přírodní, historicky mají své místo v přírodním léčitelství a prokazatelné účinky. Jak víte, nemůžeme o těchto přírodních „lécích“ říkat a psát mnoho. Naštěstí ti, co se zajímají, si najdou potřebné informace na webu či jinde. Mám řadu skvělých přátel a stejně nadšených kolegyň, které se na stránkách podílejí.


Štěpánka Čápová

IMG-7791

Skvělá přítelkyně, můj rádce a úžasná kuchařka a výživová poradkyně Štěpánka Čápová, která vede v Praze výživové studio pro ženy, kde pomáhá ženám změnit své stravovací návyky tak, aby se jídlo a jeho kvalita stalo důležitou součástí jejich života a přitom je neomezovalo nadbytečnými kilogramy ani nedostatkem energie pro život. Štěpánka je také maminkou a nadšenou kuchtičkou a svou vášeň k vaření otiskuje do vlastních receptů a učí tak malé i velké strávníky používat dávno zapomenuté i nově objevené suroviny a vaření, jídlo a život vůbec si užívat. Jako maminka pak Štěpánka předává své znalosti a nadšení i dětem při projektových dnech v základních školách, na veřejných kurzech i ve své naučné pohádce O cukrových panáčcích. S nadšením pak sleduje, jak se z dětí hravou formou stávají z malých pasivních příjemců stravy malí informovaní strávníci. Koukněte na www.stepankacapova.cz


Martina Korejčková

martina-korejckova

A naše sluníčko, spolehlivá kamarádka, nejmilejší nutriční terapeutka a studnice znalostí týkajících se zdraví i potravin, čehož si vážíme, Bc. Martina Korejčková, DiS., která přichází s řadou zajímavých článků týkajících se zdravého životního stylu. Martina je nutriční terapeutka, výživová specialistka a především průvodce a podpora na cestě lidí za lepší postavou, zdravím, stravováním a spokojeností. V centru Plzně vede svou nutriční poradnu, kde krom samotného celkového poradenství v oblasti životního stylu (pohyb, psychologická stránka,...) sestavuje pro své klienty individuální jídelníčky na míru, dlouhodobé stravovací programy a také online jídelníčky pro lidi vzdálené. Martina také s radostí píše články o výživě na webové portály (herbandme.cz, celostnimedicina.cz, zivavoda.cz, NeMocCukru.cz), přednáší a vyučuje na témata z oblasti stravování a zdraví, je součástí projektů www.pestrastrava.cz a v tomto roce působila i jako výživová poradkyně pro finalistky České Miss 2017.


 

Doufáme, že tento web nebude pouhou nabídkou potravin, naší ambicí je dávat vám inspiraci i návod na řešení různých problémů souvisejících se zdravím a výživou. Budeme rádi, když ozkoušíte naše recepty a podělíte se o zkušenosti nebo nám dáte další tipy. Rádi uvedeme.