DIRECT TRADE moringa - z rodinné farmy na Filipínách

DIRECT TRADE moringa - z rodinné farmy na Filipínách

Zastáváme filozofii DIRECT TRADE, obchod stavíme na přímých vztazích s farmáři, které sami kontaktujeme, prověříme a poznáme osobně. Přesvědčíme se tak o nabízené kvalitě produktů a jejich zpracování.


Příkladem je rodinná farma na Filipínách, od které odebíráme moringové listy nejvyšší kvality. Tato rozvětvená rodina – manželský pár a jejich příbuzní, žijí na několika filipínských ostrovech, kde mají své farmy. Rodina klade důraz na kvalitu zpracování, moringové listy jsou šetrně sušeny ve stínu dobře větraných sušáren. Jsou do dvou dnů drceny a baleny ručně a neztrácejí tak výživovou hodnotu. Naše moringa je tedy nejen kvalitní, ale má i úžasně zelenou barvu. Na trhu můžete dostat i levnou moringu sušenou na přímém slunci a zpracovávanou strojově – tato moringa má světle hnědou barvu a rozhodně neobsahuje takové výživové hodnoty, jako naše moringa.

Sušené listy i tablety moringy jsou kontrolovány a certifikovány Státním Zdravotním Ústavem v Praze. Všechny naše produkty jsou vyráběny ze 100% přírodních a čistých moringových listů a každá dávka prošla podrobnou mikrobiální analýzou, kterou zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu.