Ochrana osobních údajů

Provozovatelem stránek www.herbandme.cz je Ivana Bednářová Častvajová, se sídlem Jana Beneše 402, Jaroměř, Česká republika, IČ: 62385216. Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů. Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

  1. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.
  2. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje se shromažďují

O uživateli shromažďuji tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailová adresa, adresa doručení (fakturační), telefon (pro doručení)

Jak s osobními údaji nakládám

  1. Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele
  2. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu Ivana Bednářová.

Velmi mi záleží na tom, abychom se nedopuštěli spamování. Všechny zprávy, které rozesílám, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy ode mne nechcete dále dostávat, použijte, prosím odhlašovací odkazy, nebo mi napište emailem na adresu bednarova@ceff.info.