Vaše příběhy a zkušenosti

Máme radost z každé zprávy. Ať už si moringu vychutnáváte jako čaj pro chvilku pohody nebo se zabydlela ve vaší kuchyni v podobě voňavého koření. A úplně nejvíc nás těší, že vám pomohla po zdravotní stránce. Jak potvrdila česká legislativa, moringa olejodárná  dokáže snížit krevní cukr. Díky tomu také pomáhá při redukci váhy, a to nám zase potvrdili lékaři a výživoví poradci. Přečtěte si jejich názory.

Regenerace po operaci

Marie Maňáková

„Po náročné operaci jsem potřebovala jak po fyzické, tak po psychické stránce nabrat novou sílu, jelikož jsem zastánce, pokud to jde - přírodních produktů, obrátila jsem se na firmu zabývající se distribucí moringy, jelikož jsem zaregistrovala zprávy o pozitivních účincích. Po cca ročním užívání jak kapslí, tak čajů i kuskusů se cítím mnohem lépe. Moringa mně dodává sílu a udržuje v dobré tělesné i duševní kondici.”

Pomoc s redukcí váhy nejen v období menopauzy

Petra Henychová, výživová poradkyně

„Moji klientelu tvoří mnoho žen kolem 40 - 50 let, které procházejí nebo prošly menopauzou, a moringa je výborným pomocníkem. A to nejen pro toto období. Dodá mnoho vitamínů a minerálů. Ty jsou u těchto žen po všech těch dietách a omezování se v jídle mnohdy deficitní. Jejich metabolismus je často zpomalený, opět z důvodu deficitního příjmu celkové energie nebo bílkovin. Moringa pomůže navýšit živiny a zrychlit metabolismus. Poté, co se díky ní srovná hladina cukru v krvi, nedochází tak často k chutím. Hubnutí pak jde lehčeji :-) Samozřejmě, že stejně funguje i u jiných věkových skupin, u těchto žen je ale změna vidět dříve.”

Přísun energie, lepší imunita, hubnutí a konec pálení žáhy

Ilona Pospíšilová, zdravotní sestra

„Užívám pravidelně kapsle moringa a nyní, přes zimu, také Lipo C Moringa forte. Užívám hned ráno, na lačno, po vypití teplé vody s jablečným octem a citronem, tak mi to vyhovuje. Po celé dopoledne mám plno energie. Pokud jdu do práce, tak mi to vždy dodá potřebnou energii. Příjemné je, protože se snažím zhubnout, že mi v tom moringa pomáhá. Upravilo se mi trávení, přestala pálit žáha, utahuji více pásek u kalhot (musíme přidělávat dírky ?) a zatím se mi vyhýbá i jindy běžná rýma nebo nachlazení. Za mě výborný doplněk stravy.”

Podpora hubnutí pro pacienty

MUDr. Jana Všetičková, Lázně Libverda

„S moringou jsem se seznámila asi před čtyřmi lety a protože se již přes dvacet let věnuji hubnutí a očistným kúrám, tak jsem ji začala používat pro sebe, pro svoji rodinu a posléze pro své klienty a pacienty. Jak jsem měla možnost zjistit v laboratorních testech, má výrazný vliv na podporu hubnutí. Nejen u žen, ale i u mužů, u starších, u mladších, takže napříč generacemi. Musím říct, že jsem si moringu velmi oblíbila a je mým častým doporučením v ordinaci i v poradně.”