Koření

Koření

Dokonalou chuť každého pokrmu tvoří koření. Nabízíme kořenící směsi na maso, na ryby, na grilování nebo do salátů. Mezi nejoblíbenější druhy koření patří oregano a bazalka. Obě voňavé bylinky najdete spolu s moringou i v našem eshopu. Máme také himalájskou sůl označovanou jako bílé zlato. Je totiž plná vitamínů a minerálů. Tu nejlepší moringu pro vás vozíme z Filipín a ostatní byliny pochází od českých pěstitelů. Kvalitní koření a bylinky do zdravé výživy jednoznačně patří, tak si je dopřejte i vy.

Moringa Flakes jsou najemno řezané sušené mladé moringové listy s širokou možností využití. Tato moringa nejvyšší kvality pochází z rodinné farmy na Filipínách. Je šetrně sbíraná, ručně zpracovávaná a sušená ve stínu dobře větraných hal. Neobsahuje žádné plísně, její kvalitu dokazuje i jasně zelená barva i chuť. Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

SMĚS NA TLUMENÍ PŘÍZNAKŮ MENOPAUZY A MENSTRUACE určená na přípravu nápoje

Tato směs obsahuje vysoce kvalitní listy rostliny zvané Moringa olejodárná (Moringa Olejfera), která pochází z rodinných farem na Filipínách. Listy jsou šetrně zpracovávány tak, aby zachovaly svoje jedinečné vlastnosti, jsou sušeny a drceny na „flaky“ – používají se na přípravu čajů, studených nápojů nebo jako přísada do pokrmů. Šalvěj lékařská napomáhá k pohodlí při menopauze, upravuje hormonální rovnováhu a posiluje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Je významným antioxidantem.

Podporuje dále normální trávení a normální fungování dýchacího systému. 

Příznivě ovlivňuje problémy s řídnutím vlasů.  

Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Moringa se v kombinaci s himalájskou solí dodá tělu potřebné minerály a vitamíny.

Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Balíček obsahuje moringu s bazalkou, moringu s oreganem a moringu s himalájskou solí.

Moringa je nevyšší kvality pocházející z rodinné farmy z Filipín. Směs je tvořena s nejvkavitnějšími českými bylinami.

 

Směs moringových flakes a sušené bazalky - kořenící směs

 

Oregano nebo-li dobromysl je zdomácnělá ve francouzské a italské kuchyni. Z latinského názvu je zřejmé, že jde o italské „oregano“, španělské a mexické „oregáno“ – výrazné koření jídel těchto oblastí. S moringou olejodárnou z Filipín dokonalá kombinace. Moringa jídlu dodá potřebné živiny.

Kategorie

Váš košík je prázdný