Koření

Koření

Dokonalou chuť každého pokrmu tvoří koření. Nabízíme kořenící směsi na maso, na ryby, na grilování nebo do salátů. Mezi nejoblíbenější druhy koření patří oregano a bazalka. Obě voňavé bylinky najdete spolu s moringou i v našem eshopu. Máme také himalájskou sůl označovanou jako bílé zlato. Je totiž plná vitamínů a minerálů. Tu nejlepší moringu pro vás vozíme z Filipín a ostatní byliny pochází od českých pěstitelů. Kvalitní koření a bylinky do zdravé výživy jednoznačně patří, tak si je dopřejte i vy.

Moringa Flakes jsou najemno řezané sušené mladé moringové listy s širokou možností využití. Tato moringa nejvyšší kvality pochází z rodinné farmy na Filipínách. Je šetrně sbíraná, ručně zpracovávaná a sušená ve stínu dobře větraných hal. Neobsahuje žádné plísně, její kvalitu dokazuje i jasně zelená barva i chuť. Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Bazalka je univerzálním kořením pro každou domácnost. Můžeme ji v syrovém i suchém stavu použít k zelenině, k salátům, k  masu a to zvlášť tehdy, nesmíme-li používat pepř. Nejčastěji se používá do rajčatových pokrmů, těstovin, na pizzu a je základem bazalkového pesta. Dále je vhodná do polévek, vaječných pokrmů, na kuře, k rybě či do mletých mas.

Oregano nebo-li dobromysl je zdomácnělá ve francouzské a italské kuchyni. Z latinského názvu je zřejmé, že jde o italské „oregano“, španělské a mexické „oregáno“ – výrazné koření jídel těchto oblastí. S moringou olejodárnou z Filipín dokonalá kombinace. Moringa jídlu dodá potřebné živiny.

SMĚS do kuchyně, ale jako čaj podporující správnou činnost hormonální soustavy.

Šalvěj má velmi silné kořenité aroma i výraznou chuť, proto jí nepoužíváme mnoho. Můžeme ji přidat do pokrmů v rámci přípravy středomořské kuchyně do omáček, ke grilovaným masům a rybám, jako dochucovadlo do sýrů, bylinkových másel (spolu s petrželkou). Používá se také do kořenných bylinkových směsí spolu s mátou, rozmarýnem, majoránkou, oreganem, bazalkou, přidává se do karbanátků, sekané, je vhodná do nádivek a na kuřata, na telecí maso a vepřové kotlety. Můžeme ji také dávat do pomazánek. 

Moringa se v kombinaci s himalájskou solí dodá tělu potřebné minerály a vitamíny.

Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Balíček obsahuje moringu s bazalkou, moringu s oreganem a moringu s himalájskou solí.

Obohaťte vaše polévky, omáčky nebo saláty o kvalitní živiny, vitamíny, minerály a hlavně antioxidanty naší moringy z Filipín.

Kategorie

Váš košík je prázdný