Moringa jako součást vašeho jídelníčku

Moringa jako součást vašeho jídelníčku

Poslední dobou se mnoho hoří o potraviny MORINGA. Svými nutričními a léčivými vlastnosti je považována za nejlepší superpotravinu na světě. Veganské kapsle i sušené listy pocházejí z mladých rostlin z rodinné farmy na Filipínách (Direct Trade), která zaručuje vysokou kvalitu pěstování i manuálního zpracování, tím se liší od mnoha produktů na našem trhu.  Vysokou kvalitu moringy potvrzuje i Státní zdravotní ústav, kde je podrobena testování.


100% přírodní drcený list moringy obsahuje: ·       

25% bílkovin ·       

31% vlákniny ·       

9 esenciálních aminokyselin ·       

31% vlákniny ·       

Vitamíny A, K, E ·       

Vápník, hořčík, železo ·         

Mimořádné množství antioxidantů  

 

10 důvodů proč zařadit Moringu do svého jídelníčku

1.      IMUNITA = moringa poskytuje tělu ideální štít a ochranu před civilizačními nemocemi. Obsahuje takové množství antioxidantů jako žádná potravina na světe. Moringové listy mají prospěšné vlastnosti v prevenci proti rakovinotvorným buňkám, zejména u rakoviny tlustého střeva a rakoviny prsu.  

2.      METABOLISMUS, ZAŽÍVÁNÍ Moringa obsahuje velké množství vápníku, který přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Obsahuje také 31% vlákniny podporující zdravé trávení a správnou funkcí střev. Přítomný rostlinný hormon zeatin také zněkolikanásobí efektivní využitelnost živin pro vaše tělo. Moringa je skvělým pomocníkem při úpravě či redukci váhy, doporučeno výživovými poradci.  

3.      ZDRAVÁ POKOŽKA Vitamín A je nezbytný pro zdravou a zářivou pleť a vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem. Zeatin zároveň zpomaluje buněčné stárnutí, tedy i pokožky.   

4.      SVALY Extrémně vysoké množství bílkovin podpoří růst i udržování svalové hmoty. Skvělý doplněk pro sportovce, v dokonalé rovnováze doplněné 9 esenciálními aminokyselinami, které jsou pro správné fungování těla nezbytné.  

5.      ZRAK Moringa je zdrojem vitamínu A, který je důležitý pro naše vidění. Tento vitamín je důležité začlenit do stravy, což moringa splňuje v ideálním množství.  

6.      OCHRANA PROTI ÚNAVĚ A VYČERPÁNÍ Přítomný hořčík, železo a vitamín A vás dokonale chrání před unavou a vyčerpáním. Vysoký obsah železa je také důležitý pro vegany i vegetariány.

7.      ANTI-STRES Moringa je vyhledávaná pro vysoký obsah hořčíku, který navozuje normální funkci nervového systému. Ve světě je moringa užívána jako lék na depresi, bolesti hlavy, úzkosti, podrážděnost a neklid.   

8.      ZDRAVÉ KOSTI Zdravé kosti jsou základ zdraví. Moringa je podpoří vysokých obsahem vápníku, bílkovin, vitamínu K a hořčíku. Všechny tyto vitamíny připívají k růstu kostí a podporují jajich pevnost.  

9.      ENERGIE Díky rostlinnému hormonu zeatin máte dostatek energie. K tomu přispívá i obsažené železo, vápník a hořčík. Moringy je výborným společníkem při studiu, náročném zaměstnání i pro běžný život.  

10.   ZDRAVÉ ZUBY Moringa je úžasným zdrojem hořčíku, který je důležitý pro správný vývoj a udržení zdravých a silných zubů. Je doporučována i dětem pro správný vývoj chrupu.      

 

JAK UŽÍVAT MORINGU?  

POLYKEJ! 

Kapsle moringy jsou nejednoduché, efektivní a s nimi dosáhnete splnění doporučené denní dávky všech živin, vitamín a minerálních látek                 

VAŘ, PEČ, POSYPEJ

Zařaď kořenící směsi do svým jídel, nech se inspirovat na našich stránkách recepty -  Polévky, omáčky, saláty, příloha k masu i do těstovin, co jogurtů                 

DEJ SI ČAJ

Vyber si z široké škály čajů, podpoř trávení, funkci jater nebo lymfatický systém

Připrav si ledový čaj s moringou plný živin a minerálů      

Moringu, kterou vám nabízíme, vozíme z pečlivě vybrané a prověřené rodinné farmy na Filipínách. Po dlouhém průzkumu trhu se zvážením ostatních afrických, amerických nebo asijských zemí jsme vybrali skutečně to nejlepší. Naše moringa je zpracovávána ručně, sušena na větraných místech bez přímého slunečního záření, proto si zachovává skvělé nutriční hodnoty i krásně zelenou barvu. Moringu testujeme také u Státního zdravotního ústavu. Moringové sušené listy v Čechách mícháme s vysoce kvalitními českými bylinami, proto vám můžeme nabídnout širokou škálu čajů i kořeních směsí.