IMUNITA - ostropestřec 30g, máta 30g a moringa kapsle (90ks)

Koupit

 

IMUNITA tolik skloňovaná v této době nám pomůže ubránit se bežným, ale i civilizačním nemocem. Neměli bychom se spoléhat jen na vitamíny a živiny získané z ovoce a zeleniny, ale tyto látky PRAVIDELNĚ doplňovat. Posilte imunitu s moringou v kapslích, čajovou směsí s mátou a ostropestřcem.

Moringa vysoké kvality pochází z rodinné farmy na Filipínách a české byliny v čajových směsích jsou od našich předních pěstitelů, kteří jsou pečlivě vybíráni.

Moringa obsahuje obrovské množství živin a antioxidantů. Také vlákninu a rostlinný růstový hormon zeatin, který zpomaluje buněčné strárnutí a znásobuje využitelnost živin pro naše tělo. Tato unikátní rostlina v kombinaci s českými bylinami vašemu tělu dodá vše potřebné v dokonalé rovnováze. Moringa také pomáhá udržovat krevní cukr v normální hladině.  

Vědeli jste, že střevní imunitní systém je nedůležitějším imunitním orgánem v našem těle? Pečujte o něj včas, moringu v západních zemích hojně užívají pro její vlastnosti lidé obou pohlaví i různého věku.

Máta peprná podporuje normální činnost trávicí soustavy a střev, přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Pomáhá při relaxace  a působí na spánek. 

Upravuje též normální činnost žlučníku a činnost gastrointestinální soustavy. Poporuje normální trávení - normální funkce jater a normální funkce dýchacího systému.

 

Více informací


Složení balíčku: 
1x bylinná směs s mátou 30 g, 1x bylinná směs s ostropestřem 30 g, 1x moringa olejodárná - kapsle (90 ks)


Bylinná směs s mátou:
Moringa olejodárná – list 70 %, Máta peprná  – list 30 %

Bylinná směs s ostropestřcem: Moringa olejodárná – list 70 %, Ostropestřec mariánský - 30 %

Návod na přípravu: Bylinnou směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte.

Uchovávání: skladujete při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Dávkování: Doporučené dávkování 2–3x denně šálek (1,5–2 dl).

Hmotnost: 30 g

Země původu:

Moringa olejodárná: Filipíny

Máta peprná, ostropestřec mariánský: Česká republika


Kapsle
:

Kapsle Moringy olejodárné se doporučují jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro často nemocné osoby.

Obsah: 60 kapslí / 400 mg moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 2-6 kapslí denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5 do 25°C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku (doporučeno 2-6 kapslí denně)

Země původu: FILIPÍNY

 

Koupit

Dodavatel:

Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Váš košík je prázdný

Měna

CZK EUR