OČISTA JATER I STŘEV - Moringa s mátou a s otropestřecem 2x30g

Moringa je často nazývána zázračnou rostlinou nebo také „Stromem života“. Tato unikátní rostlina představuje 90 živin, 46 antioxidantů a 18 aminokyselin. Dodává tělu vše potřebné v dokonalé rovnováze.   Obsažené vitamíny, minerály a další prvky dělají z moringy jedinečný výživový doplněk prospěšný pro lidi různých věkových kategorií. Obzvláště je vhodná pro osoby s duševně či fyzicky náročným povoláním, vegetariány, vegany, seniory, ale i pro cukrovkáře i celiaky.

Směs moringy a máty. Máta tlumí a odstraňuje křeče zažívacího ústrojí, upravuje činnost žlučníku. Má i osvěžující a protizánětlivé účinky. Vhodné je použít nápoj při nadýmání, snižuje bolestivost při nemocích trávícího ústrojí. Příznivě ovlivňuje činnost slinivky a je pomocníkem při zánětlivých chorobách dýchacích cest.

Ostropestřec mariánský podporuje normální trávení a funkce jater, pročištění. Posiluje organismus, je to antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost. Udržuje normální hladinu cukru v krvi a podporuje činnost srdce.

Složení: Moringa olejodárná (Moringa Oleifera) 70%, Ostropestřec mariánský (Silybum marianum fructus) 30%

Návod na přípravu:

ideálně 80°C voda, zalijte 1 čajovou lžičku 1,5 - 2dc, nechte louhovat 8-10 minut

Skladujte na suchém a temném místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Země původu:

Moringa olejodárná: Filipíny

Ostropestřec mariánský: Česká republika

Hmotnost: 30g

Váš košík je prázdný