Moringa z Filipín v prášku, 30x 2g sáčky - měsíční kúra

Doporučená denní dávka všech vitamínů a minerálů v praktickém balení s vysoce kvalitním práškem moringy olejodárné z Filipín. V každém sáčku 2gramová nálož antioxidantů, vitamínů, minerálů a živin. Vhodné do smoothie, jogurtu, studené vody (shaker) nebo i jako čaj (max 80°C), na těstoviny, polévky.

Prášek představuje vysoce kvalitní, usušené a umleté listy této rostliny z Filipínských farem, kterému se říká „Zelený diamant“, obsahuje 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Kapsle Moringy olejodárné se doporučují jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro často nemocné osoby (špatná imunita), pro osoby s vysokých tlakem, cholesterolem, krevním cukrem. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. 

Vhodné též pro sportovce!

Pro všechny s vysokých tlakem, cholesterolem, krevním cukrem. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. 

Vhodné též pro sportovce!

Obsah: 30x 2g sáčky moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 1x sáček denně.

Uchovávání: skladujte při teplotě od 5-25 C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku (doporučeno 2-6 kapslí denně)

Původ: Filipíny

 

Dodavatel:

Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Váš košík je prázdný