Moringa DRINK v prášku - Rychlejší metabolismus i hubnutí! 30 x 3 g sáčky

Moringa DRINK v prášku - Rychlejší metabolismus i hubnutí! 30 x 3 g sáčky
Koupit

 

Někdo preferuje prášek před kapslemi, proto jsme pro vás připravili praktické balení moringy olejodárné v 3gramových sáčcích, které vám vyjdou přesně na 30 dní. Každý sáček obsahuje doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů a antioxidantů. Vše v prvotřídní kvalitě, moringa pochází z rodinné farmy na Filipínách a její vlastnosti jsou jedinečné. Prášek můžete použít do šejkru nebo i jako čaj (max 80 °C), ale také do smoothie, jogurtu, na těstoviny, polévky nebo saláty. Ideální kombinace s kolagenem, moringa zajistí jeho lepší vstřebání do těla. :)

Každopádně podpoří metabolismus, pomůže vám s hubnutím a dodá energii. 

 

Více informací

Prášek představuje vysoce kvalitní, šetrně sušené a umleté listy mladé rostliny moringy olejodárné. Pochází z Filipínských farem a říká se jí „Zelený diamant“ Obsahuje 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Prášek moringy olejodárné se doporučuje jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro často nemocné osoby (špatná imunita), pro všechny osoby s vysokých tlakem, cholesterolem, krevním cukrem. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. 

Vhodné též pro sportovce!


Obsah:
30x 2g sáčky moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 1x sáček denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Původ: Filipíny

 

 

Koupit

Dodavatel:

Ivana Bednářová 

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Váš košík je prázdný

Měna

CZK EUR