Vita D Moringa forte, 60 kapslí

Koupit

 

Vitamin D Moringa Forte obsahuje přírodní formu Vitaminu D2 - rostlinný zdroj a prášek z mletých listů Moringy Olejodárné z Filipín.

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý a nenahraditelný, měl by být základní součástí našeho jídelníčku. Pokud vitamín D v organismu chybí, není oslabena jenom naše imunita, ale také může docházet k poruše růstu kostí a chrupavek. Ovlivňuje také naše srdce, mozek a podílí na prevenci celé řady onemocnění – především těch respiračních.

Funguje jako prevence například proti chorobám oběhové soustavy, roztroušené sklerózy či snižuje riziko některých typů nádorových onemocnění.

 

Více informací

 

Dávkování: pokud není stanoveno jinak, dospělí 1-2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti do 6 let 1 kapsli denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

 

Složení: 1 kapsle obsahuje 275 mg mletých listů Moringy Olejodárné (Moringa Oleifera), 125 mg Lalmin® Vita D®, z toho 25 mcg (1000 IU) Vitaminu D2 (ergokalciferol), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza). Bez přídatných látek a barviv.

Skladování: Skladujte a uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Obsah balení: 60 kapslíHmotnost: 24 g


Země původu:

phosphatidylcholine-phospholipid oil complex – EU

moringa oleifera – Filipíny

 

Koupit

Výrobce a výhradní distributor:

Ivana Bednářová Častvajová, herbandme.cz

Jana Beneše 402, Jaroměř

Váš košík je prázdný

Měna

CZK EUR