Vita D forte (Vitamin D with moringa), 60 capsules

Buy

 

The unique combination of liposomal plant vitamin D and moringa oil with moringa will give you the necessary vitamins and substances necessary for your immunity. In capsules, there is more than twice the amount of the recommended daily dose. 

Just 1 capsule of vitamin D and 2 capsules of moringa oleiferous, you can take as an intensive monthly treatment (2 capsules per day) or 1 capsule per day is enough, so it will last you for 2 months. IMoringa will increase the absorption of vitamin D into the body. You can share the advantageous packaging with your partner, when this package will be enough for both of you for a month.

 

More info


Composition of Vita D Moringa: 1 capsule contains 275 mg of ground leaves of Moringa Oleifera (Moringa Oleifera), 125 mg of Lalmin® Vita D®, of which 25 mcg (1000 IU) of Vitamin D2 (ergocalciferol), vegetarian capsule (hydroxypropyl methyl cellulose). Free of additives and dyes.

Buy

Pomoc s redukcí váhy nejen v období menopauzy

Petra Henychová, výživová poradkyně

„Moji klientelu tvoří mnoho žen kolem 40 - 50 let, které procházejí nebo prošly menopauzou, a moringa je výborným pomocníkem. A to nejen pro toto období. Dodá mnoho vitamínů a minerálů. Ty jsou u těchto žen po všech těch dietách a omezování se v jídle mnohdy deficitní. Jejich metabolismus je často zpomalený, opět z důvodu deficitního příjmu celkové energie nebo bílkovin. Moringa pomůže navýšit živiny a zrychlit metabolismus. Poté, co se díky ní srovná hladina cukru v krvi, nedochází tak často k chutím. Hubnutí pak jde lehčeji :-) Samozřejmě, že stejně funguje i u jiných věkových skupin, u těchto žen je ale změna vidět dříve.”

Přísun energie, lepší imunita, hubnutí a konec pálení žáhy

Ilona Pospíšilová, zdravotní sestra

„Užívám pravidelně kapsle moringa a nyní, přes zimu, také Lipo C Moringa forte. Užívám hned ráno, na lačno, po vypití teplé vody s jablečným octem a citronem, tak mi to vyhovuje. Po celé dopoledne mám plno energie. Pokud jdu do práce, tak mi to vždy dodá potřebnou energii. Příjemné je, protože se snažím zhubnout, že mi v tom moringa pomáhá. Upravilo se mi trávení, přestala pálit žáha, utahuji více pásek u kalhot (musíme přidělávat dírky ?) a zatím se mi vyhýbá i jindy běžná rýma nebo nachlazení. Za mě výborný doplněk stravy.”

Podpora hubnutí pro pacienty

MUDr. Jana Všetičková, Lázně Libverda

„S moringou jsem se seznámila asi před čtyřmi lety a protože se již přes dvacet let věnuji hubnutí a očistným kúrám, tak jsem ji začala používat pro sebe, pro svoji rodinu a posléze pro své klienty a pacienty. Jak jsem měla možnost zjistit v laboratorních testech, má výrazný vliv na podporu hubnutí. Nejen u žen, ale i u mužů, u starších, u mladších, takže napříč generacemi. Musím říct, že jsem si moringu velmi oblíbila a je mým častým doporučením v ordinaci i v poradně.”

Your basket is empty

Currency

CZK EUR