Prášek

Prášek

Potřebujete zhubnout, nastartovat svůj metabolismus a dodat svému tělu potřebné živiny, vitamíny a minerály? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vyzkoušejte kapsle s moringou olejodárnou, která snižuje hladinu cukru v krvi. Každá kapsle obsahuje 100% prášek té nejkvalitnější moringy z Filipín, kde ji pěstují na malé rodinné farmě. A můžeme potvrdit, že opravdu s láskou. Kapsle jsou veganské a neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Čistý prášek z moringy olejodárné nabízíme také v praktických sáčcích. Dopřejte si to nejlepší ze stromu života.

Někdo preferuje prášek před kapslemi, proto jsme pro vás připravili praktické balení moringy olejodárné v 2gramových sáčcích, které vám vyjdou přesně na 30 dní. Každý sáček obsahuje doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů a antioxidantů. Vše v prvotřídní kvalitě, moringa pochází z rodinné farmy na Filipínách a její vlastnosti jsou jedinečné. Prášek můžete použít do šejkru nebo i jako čaj (max 80°C), ale také do smoothie, jogurtu, na těstoviny, polévky nebo saláty.

Veganské kapsle z Filipín nevyšší kvality obsahují prášek Moringy olejodárné. Moringa je především vynikajícím zdrojem bílkovin, vitaminu A, C, D, draslíku a vápníku s řadou isothiokyanátů, flavonoidů a fenolových kyselin a je účinná v boji proti volným radikálům, posiluje imunitu!

Dvouměsíční efektivní kúra usnadní hubnutí, upraví metabolismus, dodá tělu potřebné živiny, vitamíny, minerální látky. Čistý prášek moringy olejodárné získané na rodinné farmě na Filipínách zaručují jedinečnou kvalitu a unikátní vlastnosti této rostliny. Při dodržení dávkování dodáte vašemu tělu obrovskou dávku antioxidantů, které chrání organismus před běžnými, ale i civilizačními nemocemi. Vhodné pro celiaky, cukrovkáře, manažery, seniory, kojící matky, vegany i vegetariány, sportovce i děti.

Intenzivní a efektivní 3-měsíční kúra. Pro všechny, kdo chtějí rychlý a udržitelný výsledek. Moringa z Filipín vás zaplaví vitamíny, minerály a obrovskou dávkou antioxidantů. To vše v prvotřídní kvalitě, původem moringy je rodinná farma na Filipínách, podmínkami, způsobem sklizně a zpravováním se stává jedinečnou. Doslova vás nakopne energií, upraví trávení nebo pomůže zhubnout. Tělo dostane vše potřebné pro správné fungování a bude mít dostatečný ochranný štít před nemocemi.S touto kúrou pocítíte velkou změnu k lepšímu.

Kategorie

Váš košík je prázdný