Vita D forte (Vitamin D s moringou), 60 kapslí

Koupit

 

Jedinečná kombinace lipozomálního rostlinného vitamínu D a moringy olejodárné s moringou vám dodá nutné vitamíny a látky potřebné pro vaši imunitu. V kapslích je více než dvojnásobné množství doporučené denní dávky. Stačí 1 kapsle vitamínu D a 2 kapsle moringy olejodárné, můžete pojmout jako intenzivní měsíční kúru (2 kapsle denně) nebo stačí 1 kapsle na den, vydrží vám tedy na 2 měsíce. IMoringa zvýší vstřebání vitamínu D do těla. Výhodné balení můžete sdílet s partnerem, kdy vám oběma tento balíček postačí na měsíc.

 

Více informací

Vitamín D je pro naše tělo velmi důležitý a nenahraditelný, měl by být základní součástí našeho jídelníčku. Pokud vitamín D v organismu chybí, není oslabena jenom naše imunita, ale také může docházet k poruše růstu kostí a chrupavek. Ovlivňuje také naše srdce, mozek a podílí na prevenci celé řady onemocnění – především těch respiračních.

Funguje jako prevence například proti chorobám oběhové soustavy, roztroušené sklerózy či snižuje riziko některých typů nádorových onemocnění.

Složení Vita D Moringa: 1 kapsle obsahuje 275 mg mletých listů Moringy Olejodárné (Moringa Oleifera), 125 mg Lalmin® Vita D®, z toho 25 mcg (1000 IU) Vitaminu D2 (ergokalciferol), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza). Bez přídatných látek a barviv.

Obsah balení: 60 kapslí

Hmotnost: 24 g

Země původu:

phosphatidylcholine-phospholipid oil complex – EU

moringa oleifera – Filipíny

 

Moringa je především vynikajícím zdrojem bílkovin, vitaminu A, C, D, draslíku a vápníku s řadou isothiokyanátů, flavonoidů a fenolových kyselin. Moringa také pomáhá udržovat krevní cukr v normální hladině. Pokud se snažíte hubnout nebo upravit střeva, je moringa to pravé. 

Koupit

Výrobce a dodavatel: Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř, IČ: 62385216

Prášek obsažený v kapslích představuje vysoce kvalitní, usušené a umleté listy této rostliny z Filipínských farem, kterému se říká „Zelený diamant“, obsahuje neskutečných 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Kapsle Moringy olejodárné z rodinné farmy na Filipínách v exklusivní kvalitě se doporučují jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro lidi se špatnou imunitou.

Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny

Vhodné též pro sportovce!


Obsah:
 60 kapslí / 500 mg moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5-25 °C na suchém a temném místě.

Doplněk stravy. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Hmotnost: 25g

Původ: Filipíny

 

Koupit

 

Dodavatel:

Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Pomoc s redukcí váhy nejen v období menopauzy

Petra Henychová, výživová poradkyně

„Moji klientelu tvoří mnoho žen kolem 40 - 50 let, které procházejí nebo prošly menopauzou, a moringa je výborným pomocníkem. A to nejen pro toto období. Dodá mnoho vitamínů a minerálů. Ty jsou u těchto žen po všech těch dietách a omezování se v jídle mnohdy deficitní. Jejich metabolismus je často zpomalený, opět z důvodu deficitního příjmu celkové energie nebo bílkovin. Moringa pomůže navýšit živiny a zrychlit metabolismus. Poté, co se díky ní srovná hladina cukru v krvi, nedochází tak často k chutím. Hubnutí pak jde lehčeji :-) Samozřejmě, že stejně funguje i u jiných věkových skupin, u těchto žen je ale změna vidět dříve.”

Přísun energie, lepší imunita, hubnutí a konec pálení žáhy

Ilona Pospíšilová, zdravotní sestra

„Užívám pravidelně kapsle moringa a nyní, přes zimu, také Lipo C Moringa forte. Užívám hned ráno, na lačno, po vypití teplé vody s jablečným octem a citronem, tak mi to vyhovuje. Po celé dopoledne mám plno energie. Pokud jdu do práce, tak mi to vždy dodá potřebnou energii. Příjemné je, protože se snažím zhubnout, že mi v tom moringa pomáhá. Upravilo se mi trávení, přestala pálit žáha, utahuji více pásek u kalhot (musíme přidělávat dírky ?) a zatím se mi vyhýbá i jindy běžná rýma nebo nachlazení. Za mě výborný doplněk stravy.”

Podpora hubnutí pro pacienty

MUDr. Jana Všetičková, Lázně Libverda

„S moringou jsem se seznámila asi před čtyřmi lety a protože se již přes dvacet let věnuji hubnutí a očistným kúrám, tak jsem ji začala používat pro sebe, pro svoji rodinu a posléze pro své klienty a pacienty. Jak jsem měla možnost zjistit v laboratorních testech, má výrazný vliv na podporu hubnutí. Nejen u žen, ale i u mužů, u starších, u mladších, takže napříč generacemi. Musím říct, že jsem si moringu velmi oblíbila a je mým častým doporučením v ordinaci i v poradně.”

Váš košík je prázdný

Měna

CZK EUR