Prášek

Prášek

Potřebujete zhubnout, nastartovat svůj metabolismus a dodat svému tělu potřebné živiny, vitamíny a minerály? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vyzkoušejte kapsle s moringou olejodárnou, která snižuje hladinu cukru v krvi. Každá kapsle obsahuje 100% prášek té nejkvalitnější moringy z Filipín, kde ji pěstují na malé rodinné farmě. A můžeme potvrdit, že opravdu s láskou. Kapsle jsou veganské a neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Čistý prášek z moringy olejodárné nabízíme také v praktických sáčcích. Dopřejte si to nejlepší ze stromu života.

Lipo-C-Moringa Forte obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním a přírodní prášek z drcených listů Moringa Oleifera z Filipín. Lipozomální forma vitamínu zaručuje vysokou vstřebatelnost vitamínu do těla (srovnatelnou s infuzním podáním vitamínu), kde mu poskytuje nezbytnou ochranu před nemocemi a posiluje jeho imunitu. Zajistíte organismu vysokou hladinu vitaminu C po delší dobu a s moringou olejodárnou zároveň snížíte hladinu krevního cukru. 

Někdo preferuje prášek před kapslemi, proto jsme pro vás připravili praktické balení moringy olejodárné v 2gramových sáčcích, které vám vyjdou přesně na 30 dní. Každý sáček obsahuje doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů a antioxidantů. Vše v prvotřídní kvalitě, moringa pochází z rodinné farmy na Filipínách a její vlastnosti jsou jedinečné. Prášek můžete použít do šejkru nebo i jako čaj (max 80 °C), ale také do smoothie, jogurtu, na těstoviny, polévky nebo saláty.

Udělejte něco pro vaši imunitu, dodejte tělu potřebné látky. Zbavte se nadváhy a upravte svoji životosprávu.

Veganské kapsle z Filipín poskytnou vašemu tělu vše, co potřebuje. Pokud dodžíte správné dávkování, brzy ucítíte změnu k lepšímu. 

Dvouměsíční efektivní kúra usnadní hubnutí, upraví metabolismus, dodá tělu potřebné živiny, vitamíny, minerální látky.

Tělo na podzim nemá dostatek vitamínů, minerálů, či antioxidantů, kterých má moringa extrémní množství. Využijte slevy a investujte do vašeho zdraví! 

Nejlepší investice do zdraví, kterou pocítíte na vlastním těle! Intenzivní a efektivní 3-měsíční kúra. Pro všechny, kdo chtějí rychlý a udržitelný výsledek. Doslova vás nakopne energií, upraví trávení nebo pomůže zhubnout. Dejte svému tělu jednoduše vše, co toto období potřebuje pro správné fungování.

Kategorie

Váš košík je prázdný