Moringa pro budoucí maminky, Moringa meduňka 30 g, Jahodové potěšení 50 g a Porcovaný čaj (18 ks)

Koupit

 

Balíček obsahuje moringovou bylinnou směs s meduňkou, jahodové potěšení s meduňkou a porcovanou moringu v nálevkových sáčcích.

Budoucím maminkám i plodu dodá potřebné živiny a antioxidanty, které ji chrání před běžnými i civilizačními nemocemi.  

Moringa olejodárná podporuje normální hladinu glukózy v krvi. Meduňka lékařská podporuje duševní zdraví, má relaxační účinky - pomáhá s usínáním.

Meduňka dále podporuje normální činnost štítné žlázy a trávení, působí jako antioxidant. Podporuje normální činnost štítné žlázy a funkce dýchacího systému. Upravuje hormonální rovnováhu a činnost oběhové soustavy.

Jahodové potěšení s moringou je výbornou náhradou za sladkosti, směs obsahuje jablíčka a lyofilizované jahody a po vylouhování je úžasnou mňamkou, rozhodně se nevyhazujte, uvidíte, že vás zasytí. Navíc je obohacena moringou, tudíž všudypřítomné živiny. Jahodový čaj je výborný i jako ledový, zvláště v parných letních dnech. Osvěží.

Nálevkové sáčky moringy vezmete jednoduše na cesty bez nutnosti sítka. :) Všechny bylinné směsi obsahují vysoce kvalitní listy rostliny zvané Moringa olejodárná (Moringa Olejfera), která pochází z rodinných farem na Filipínách.

Listy jsou šetrně zpracovávány tak, aby zachovaly svoje jedinečné vlastnosti, jsou sušeny a drceny na „flakes“.

 

Více informací


Vodní výluh z moringy obsahuje vysokou koncentraci látek s antioxidační kapacitou, které zabraňují nebezpečné oxidaci molekul v rámci buněk organismu. Kromě antioxidantů mají hojné zastoupení protizánětlivé fytonutrienty, které zabraňují působení zánětlivých faktorů a zmírňují tak probíhající zánětlivé procesy, případně působí preventivně.


Složení bylinné směsi na přípravu nápoje
: Moringa olejodárná (Moringa Olejfera) – list 70 %, Meduňka lékařská – list (Melissa Officinalis) – list 30 %

Složení nálevkových sáčků: 1 sáček 1,7g moringa oleifera 100%

Složení Jahodové potěšení: Jablka kostičky 80,5%, šípky slupky 5%, červená řepa 4,3%, strawberry aroma tekuté přírodní 3,5%, jahody lyofilizované 3,3%, moringa oleifera 2,2%, květy slunečnive 1,2%


Návod na přípravu nápoje:
Směs zalijte horkou vodou max. 80 °C v poměru 1–2 čajové lžičky na 1,5–2 dl. Pro přípravu nápoje v konvici přidejte 1 lžičku navíc. Doba vylouhování 8–10 minut (přikrytý šálek), poté přeceďte. Nálevkové sáčky při stejné teplotě louhujte 5-10 minut.

Dávkování nápoje: Doporučené dávkování 2–3x denně šálek (1,5–2 dl).


Uchovávání:
Skladujete při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Země původu

Moringa s měduňkou: moringa oleifera - Filipíny, meduňka lékařská - Česká republika

Nálevkové sáčky: Indie

Jahodové potěšení: moringa oleifera - Filipíny, ingredience (ostatní) - Česká republika

 

Koupit

Dodavatel:

Ivana Bednářová Častvajová

Jana Beneše 402

55102 Jaroměř

Váš košík je prázdný

Měna

CZK EUR