Prášek

Prášek

Potřebujete zhubnout, nastartovat svůj metabolismus a dodat svému tělu potřebné živiny, vitamíny a minerály? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vyzkoušejte kapsle s moringou olejodárnou, která snižuje hladinu cukru v krvi. Každá kapsle obsahuje 100% prášek té nejkvalitnější moringy z Filipín, kde ji pěstují na malé rodinné farmě. A můžeme potvrdit, že opravdu s láskou. Kapsle jsou veganské a neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Čistý prášek z moringy olejodárné nabízíme také v praktických sáčcích. Dopřejte si to nejlepší ze stromu života.

Doporučená denní dávka všech vitamínů a minerálů v praktickém balení s vysoce kvalitním práškem moringy olejodárné z Filipín. V každém sáčku 2gramová nálož antioxidantů, vitamínů, minerálů a živin. Vhodné do smoothie, jogurtu, studené vody (shaker) nebo i jako čaj (max 80°C), na těstoviny, polévky.

Buy

Veganské kapsle z Filipín nevyšší kvality obsahují prášek Moringy olejodárné. Moringa je především vynikajícím zdrojem bílkovin, vitaminu A, C, D, draslíku a vápníku s řadou isothiokyanátů, flavonoidů a fenolových kyselin a je účinná v boji proti volným radikálům, posiluje imunitu!

Buy

Kúra usnadní hubnutí, upraví metabolismus, dodá tělu potřebné živiny, vitamíny, minerální látky. Poskytně velkou dávku antioxidantů chránící organismus před běžnými i civilizačními nemocemi. Vhodné pro celiaky, cukrovkáře, manažery, seniory, kojící matky, vegany i vegetariány, sportovce i děti.

Buy

Intenzivní a efektivní 3-měsíční kúra. Pro všechny, kdo chtějí rychlý a udržitelný výsledek. Doslova vás nakopne energií, upraví trávení a pomůže zhubnout. Tělo dostane vše potřebné pro správné fungování a bude mít dostatečný ochranný štít před nemocemi. 

Buy

Categories

Your basket is empty