Prášek

Prášek

Potřebujete zhubnout, nastartovat svůj metabolismus a dodat svému tělu potřebné živiny, vitamíny a minerály? Pak pro vás máme skvělé řešení. Vyzkoušejte kapsle s moringou olejodárnou, která snižuje hladinu cukru v krvi. Každá kapsle obsahuje 100% prášek té nejkvalitnější moringy z Filipín, kde ji pěstují na malé rodinné farmě. A můžeme potvrdit, že opravdu s láskou. Kapsle jsou veganské a neobsahují umělá barviva ani konzervanty. Čistý prášek z moringy olejodárné nabízíme také v praktických sáčcích. Dopřejte si to nejlepší ze stromu života.

Lipo-C-Moringa Forte obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (fosfolipidový komplex ze slunečnicového oleje) a přírodní prášek z drcených listů Moringa Oleifera z Filipín. Zajistíte organismu vysokou hladinu vitaminu C po delší dobu a s moringou olejodárnou zároveň snížíte hladinu krevního cukru. 

Buy

Někdo preferuje prášek před kapslemi, proto jsme pro vás připravili praktické balení moringy olejodárné v 2gramových sáčcích, které vám vyjdou přesně na 30 dní. Každý sáček obsahuje doporučenou denní dávku všech vitamínů a minerálů a antioxidantů. Vše v prvotřídní kvalitě, moringa pochází z rodinné farmy na Filipínách a její vlastnosti jsou jedinečné. Prášek můžete použít do šejkru nebo i jako čaj (max 80 °C), ale také do smoothie, jogurtu, na těstoviny, polévky nebo saláty.

Buy

Udělejte něco pro vaši imunitu, dodejte tělu potřebné látky pro fungování bez nemocí. Zbavte se nadváhy či střevních potíží.

Veganské kapsle z Filipín poskytnou vašemu tělu vše, co potřebuje. Pokud dodžíte správné dávkování, brzy ucítíte změnu k lepšímu. 

Buy

Dvouměsíční efektivní kúra usnadní hubnutí, upraví metabolismus, dodá tělu potřebné živiny, vitamíny, minerální látky.

Tělo na podzim nemá dostatek vitamínů, minerálů, či antioxidantů, kterých má moringa extrémní množství. Využijte slevy a investujte do vašeho zdraví! 

Buy

Nejlepší investice do zdraví, kterou pocítíte na vlastním těle! Intenzivní a efektivní 3-měsíční kúra. Pro všechny, kdo chtějí rychlý a udržitelný výsledek. Doslova vás nakopne energií, upraví trávení nebo pomůže zhubnout. Dejte svému tělu jednoduše vše, co toto období potřebuje pro správné fungování.

Buy

Categories

Your basket is empty